Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas / Kontakt

Zestawy kołowe ProCastors.pl

 

ROTARION Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa


00-105 Warszawa, ul.Twarda 18


NIP PL5252808098;

 

tel. +48 531 352 330

Infolinia czynna: pn.-pt. 9.00-16.00

e-mail: sklepcastors@gmail.com

 

Ważna informacja: W biurze handlowym nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej.  Towar wysyłany jest z magazynu centralnego na podstawie zamówień.

 


 

Specjalizujemy się w dostawie profesjonalnych zestawów kołowych

Bogate doświadczenie

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w zaopatrywaniu w profesjonalne koła i zestawy kołowe największych polskich i zagranicznych odbiorców. Oferujemy wysokiej jakości produkty o sprawdzonej jakości od czołowych europejskich producentów i importerów. Oferujemy ponad tysiąc modeli kół w różnego typu obudowach i sprzętowych konfiguracjach.

Szybka wysyłka

Jako jedni z nielicznych oferujemy niemalże natychmiastową wysyłkę zamawianego towaru w ilościach hurtowych i produkcyjnych. Utrzymujemy stałe stany magazynowe najpopularniejszych modeli kół i zestawów kołowych. Kompletujemy zestawy kołowe pod nietypowe zamówienia. Sprowadzamy na zamówienie specjalistyczne koła od najlepszych producentów "pierwszego montażu" w wózkach transportowych.

Zadowolenie Klienta

Naszą wiodącą zasadą jest elastyczność i możliwie najszybsze realizowanie potrzeb naszych klientów.

Zaopatrujemy producentów, rzemieślników, hurtownie i sklepy metalowe w całym kraju i za granicą. Stałym kontrahentom oferujemy indywidualne warunki handlowe.

 

Zapraszamy do współpracy.

Zespół ProCASTORS.pl

pixel