Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kółka transportowe 200 mm

( ilość produktów: 83 )
Typ zestawuTyp zestawu
Nośność [kg]Nośność [kg]
Wysokość całkowita [mm]Wysokość całkowita [mm]
Rozstaw otworów mocujących [mm]Rozstaw otworów mocujących [mm]

Koła przemysłowe o średnicy 200 mm stanowią nieodzowny element wielu gałęzi przemysłu. Ich znacząca średnica idzie w parze z imponującą nośnością, sprawiając, że są niezastąpione w zadaniach wymagających wyjątkowej wytrzymałości. Dzięki dużej średnicy koła, poruszają się one płynnie nawet po powierzchniach pełnych nierówności, mierząc się bez trudu z progami, przeszkodami oraz wszelkiego rodzaju trudnościami terenowymi.

Nasza oferta kół przemysłowych o średnicy 200 mm skupia się na dostarczaniu produktów o najwyższej jakości wykonania. Są one stworzone specjalnie dla profesjonalnych zastosowań w różnych typach zakładów produkcyjnych oraz magazynach. Przede wszystkim, znajdują swoje zastosowanie wewnątrz firm, służąc jako nieodzowna część wózków transportowych, które skutecznie i sprawnie przemieszczają różnego rodzaju ładunki.

Nasza oferta obejmuje różnorodne rodzaje kół przemysłowych o średnicy 200 mm, dostosowane do różnych poziomów obciążeń. Proponujemy koła wykonane z aluminium i poliuretanu, co gwarantuje wyjątkową wytrzymałość oraz trwałość. Dla tych, którzy potrzebują jeszcze większej siły nośnej, przygotowaliśmy warianty żeliwno-poliuretanowe oraz w całości poliamidowe. Bez względu na wybór, wszystkie nasze koła posiadają solidne obudowy wykonane z grubej blachy stalowej, poddane procesowi ocynkowania, co zabezpiecza je przed korozją i zapewnia długą żywotność.

W naszej ofercie można znaleźć także kółka przemysłowe o średnicy 200 mm, przeznaczone do zadań średniego obciążenia. Posiadają one gumowe oponki w kolorze czarnym lub szarym, co gwarantuje skuteczne tłumienie wstrząsów oraz redukcję hałasu podczas ruchu. W tych kółkach piasta została wykonana z wytrzymałej stali lub solidnego tworzywa sztucznego, takiego jak polipropylen lub poliamid, co zapewnia stabilność i wydajność w różnych warunkach.

Nasza oferta kół przemysłowych o średnicy 200 mm to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie solidność, wydajność oraz niezawodność w codziennych operacjach transportowych. Niezależnie od rodzaju działalności czy rodzaju terenu, nasze koła są gotowe sprostać najwyższym oczekiwaniom, zapewniając płynność ruchu oraz pewność działania.

pixel