Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kółka transportowe 160 mm

( ilość produktów: 65 )
Nośność [kg]Nośność [kg]
Wysokość całkowita [mm]Wysokość całkowita [mm]

Koła przemysłowe o średnicy 160 mm to wszechstronne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w różnorodnych branżach przemysłu. Pomimo mniejszej średnicy, te kółka wciąż oferują imponującą nośność i wytrzymałość, co czyni je niezastąpionymi w wielu zastosowaniach.

Średnica 160 mm sprawia, że koła te doskonale radzą sobie na nierównych powierzchniach, umożliwiając łatwe pokonywanie progów, przeszkód i wszelkich trudności terenowych. Ich kompaktowe rozmiary pozwalają na precyzyjne manewrowanie w ciasnych przestrzeniach, co jest niezwykle istotne w wielu środowiskach produkcyjnych i magazynowych.

Nasza oferta kół przemysłowych o średnicy 160 mm koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości wykonania. Są one specjalnie zaprojektowane do profesjonalnego użytku w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych, magazynach oraz innych miejscach, gdzie skuteczny transport to kluczowa kwestia. Te kółka często wykorzystywane są w wózkach transportowych do wewnętrznego przemieszczania ładunków.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje kół przemysłowych o średnicy 160 mm, dostosowane do różnych poziomów obciążenia. Oferujemy kółka wykonane z różnych materiałów, takich jak stal, poliuretan, poliamid oraz gumowe oponki. Dzięki temu nasi klienci mogą wybrać odpowiednią opcję w zależności od swoich konkretnych potrzeb.

Koła przemysłowe o średnicy 160 mm z naszej oferty charakteryzują się solidnymi obudowami wykonanymi z trwałych materiałów. Bez względu na wybór, nasze kółka są odporne na warunki środowiskowe, a ich wytrzymała konstrukcja gwarantuje długotrwałą i niezawodną wydajność.

W naszej ofercie znajdują się także kółka transportowe o średnicy 160 mm, które doskonale sprawdzają się w zadaniach o średnim obciążeniu. Dzięki gumowym oponkom w różnych kolorach, te kółka zapewniają tłumienie wibracji i redukcję hałasu podczas ruchu. Piasty wykonane ze stali lub tworzyw sztucznych, takich jak polipropylen czy poliamid, gwarantują stabilność i niezawodność w każdych warunkach.

Koła przemysłowe o średnicy 160 mm, które oferujemy, to gwarancja solidności, wydajności oraz bezproblemowego przemieszczania. Bez względu na branżę czy specyfikę zastosowania, nasze kółka są gotowe podjąć wyzwanie, zapewniając płynność ruchu i efektywność operacji transportowych.

pixel