Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

KÓŁKA TRANSPORTOWE OBROTOWE PRZEMYSŁOWE

( ilość produktów: 221 )

Kółka transportowe do różnego rodzaju wózków magazynowych i platform transportowych. Koła do małych, średnich i dużych obciążeń. Koła poliamidowe, gumowe, aluminiowe, żeliwne do każdego rodzaju powierzchni. Nośności od 50 kg, 100 kg, 200 kg, 300 kg, 500 kg, 1000 kg do 5000 kg na koło.

Typ zestawuTyp zestawu
Nośność [kg]Nośność [kg]
Średnica koła [mm]Średnica koła [mm]
Wysokość całkowita [mm]Wysokość całkowita [mm]
Rozstaw otworów mocujących [mm]Rozstaw otworów mocujących [mm]

Procastors - Twój Partner w Transporcie!


Potrzebujesz niezawodnych kółek transportowych dla swoich wózków magazynowych i platform transportowych? Oto my - Procastors, Twoi eksperci w dziedzinie transportu i logistyki! Oferujemy kółka najlepszej jakości, dostosowane do każdego rodzaju powierzchni, aby Twoje operacje były łatwiejsze, sprawniejsze i bardziej efektywne!

Rozmiary i Obciążenia Dopasowane do Twoich Potrzeb!


Nie ważne, czy potrzebujesz kółek do lekkich, średnich czy ciężkich obciążeń, mamy to, czego potrzebujesz! Nasza różnorodna oferta kółek obejmuje nośności od 50 kg, 100 kg, 200 kg, 300 kg, aż do imponujących 500 kg, 1000 kg i nawet 5000 kg na pojedyncze koło! Twoje maszyny będą gotowe do podjęcia najbardziej wymagających wyzwań.

Wielość Wyboru Materiałów!

Nasze kółka transportowe są dostępne w różnych materiałach, aby doskonale pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy kółka poliamidowe, gwarantujące płynność ruchu na różnych powierzchniach, gumowe, zapewniające doskonałą amortyzację i cichą pracę, aluminiowe, które łączą lekkość z wytrzymałością, oraz żeliwne, idealne do pracy w trudnych warunkach.

Szybka Realizacja Zamówień - Małe i duże zamówienia!


Czas to pieniądz, a my zdajemy sobie z tego sprawę! Dlatego już od jednej sztuki do kilkuset sztuk, zapewniamy błyskawiczną realizację zamówień. Niezależnie od wielkości Twojego przedsiębiorstwa, możesz liczyć na naszą pełną uwagę i profesjonalizm.

Wybierz Procastors.pl i Ciesz Się Efektywnym Transportem!


Nie czekaj dłużej! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy zaufali Procastors w swojej codziennej pracy. Nasze kółka transportowe to gwarancja jakości, wytrzymałości i niezawodności. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać idealne rozwiązanie do Twoich potrzeb!

Nasze koła transportowe pracują zarówno dla największych firm logistyczny i małych zakładów produkcyjnych.

pixel