Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koła gumowe do wózków i urządzeń fabrycznych Bielsk Podlaski PROCASTORS.PL


Koła do dużych obciążeń ALPUKoła do dużych obciążeń ALPUKoła żeliwne do dużych obciążeń ZPU

 

Koła i zestawy kołowe dla meblarstwa

Zestawy kołowe dla mebli są również częścią naszego asortymenty. Jeśli chcesz sprawić by Twoje biurko, regał lub szafa sprawnie i łatwo przemieszczały się po różnych powierzchniach zamów już dziś kółka z kategorii kół meblowych. Nasze koła oprócz znakomitych parametrów technicznych odznaczają się również niebanalnym wzornictwem. Oferujemy koła w wariancie z niebrudzącymi oponkami lub bez oponek. 

 Szeroka gama mocowań stosowanych w kołach do mebli pozwala dopasować je do różnych potrzeb produkcyjnych. Najpopularniejsze rodzaje mocowania to między innymi: trzpienie gwintowane M8x16mm, M10x20mm, trzpienie gładkie-zatrzaskowe M8 i M10, M11, płytki mocujące jak i również otwory centralne pod konkretny wymiar średnicy śruby (przeważnie M8, M10, M12). Szeroki asortyment naszego sklepu to gwarancja, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie (zakres średnic od 17 mm do 125 mm).

Oferujemy również atrakcyjny wybór pod względem kolorystyki kół meblowych. Wybrane modele znajdziecie Państwo w kolorach chromu, srebra, klasycznej czerni, ale też w różnych odcieniach imitacji drewna. 

 

Polecane

pixel