Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koła stalowo-gumowe do wózków magazynowych i transportowych Pruszków PROCASTORS.PL


Koła do dużych obciążeń ALPUKoła do dużych obciążeń ALPUKoła żeliwne do dużych obciążeń ZPU

Koła i zestawy kołowe z designem dla meblarstwa

Zestawy kołowe przeznaczone dla przemysłu meblarskiego charakteryzują się ciekawym wzornictwem i szeroką gamą kolorystyczną w odróżnieniu od surowo wyglądających zestawów przemysłowych. Ciekawy kompromis między wizją artystyczną, a dobrymi parametrami technicznymi został osiągnięty dzięki współpracy z utalentowanymi inżynierami i projektantami. 

Koła meblowe umożliwiają sprawne przemieszczanie produktów takich jak regały, biurka, szafy przesuwne, fotele obrotowe itp. po powierzchniach zarówno twardych jak i miękkich. Oferujemy różne warianty tego typu kół: wyposażone w niebrudzące oponki gumowe lub bez oponek. Szeroka gama mocowań stosowanych w kołach do mebli pozwala dopasować je do różnych potrzeb produkcyjnych. Najpopularniejsze rodzaje mocowania to między innymi: trzpienie gwintowane M8x16mm, M10x20mm, trzpienie gładkie-zatrzaskowe M8 i M10, M11, płytki mocujące jak i również otwory centralne pod konkretny wymiar średnicy śruby (przeważnie M8, M10, M12). Duży asortyment naszego sklepu to gwarancja, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie (zakres średnic od 17 mm do 125 mm).

Oferujemy również atrakcyjny wybór pod względem kolorystyki kół meblowych. Wybrane modele znajdziecie Państwo w kolorach chromu, srebra, klasycznej czerni, ale też w różnych odcieniach imitacji drewna. 

Polecane

pixel