Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wzmocnione koła przemysłowe do dużych obciążeń Nowy Targ PROCASTORS.PL


Koła do dużych obciążeń ALPUKoła do dużych obciążeń ALPUKoła żeliwne do dużych obciążeń ZPU

 

Koła i zestawy kołowe aparaturowe sklep internetowy PROCASTORS.PL

Zestawy kołowe aparaturowe można opisać jednym zdaniem: niewielkie koła o wysokiej nośności.

Wprowadzając do naszej oferty koła aparaturowe wychodzimy na przeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorstw na koła będące kompromisem niewielkich rozmiarów i wysokiej nośności.


Nasz sklep internetowy oferuje koła i zestawy kołowe aparaturowe serii KPDA i KMDA z podwójnymi kołami.

Średnica tych zestawów wynosi 50 lub 75 mm (średnica zewnętrzna koła).

Dzięki zastosowaniu dwóch kół na jednym widelcu (podwójne kółko) możliwe jest uzyskanie bardzo dużej nośności na jeden zestaw kołowy - nawet do 100 kg przy 50 mm średnicy!
Montaż zestawów tego typu odbywa się za pomocą płytki montażowej z otworami na 4 śruby lub przy zestawach wyposażonych w centralny otwór montażowy - na jedną śrubę. Podwójne zestawy kołowe nie występują w wariancie stałym - oferujemy jedynie opcję skrętną lub skrętną z hamulcem.
W naszej ofercie trzy rodzaje kół, których możemy użyć w podwójnym zestawie - z oponką gumową, z oponką poliuretanową oraz opcjonalnie koło bez oponki (polipropylenowe). Zestaw z oponą gumową będzie miał najniższą nośność, a zestaw z oponką poliuretanową - najwyższą.

Przemysł meblowy, gastronomiczny oraz producenci artykułów wyposażenia sklepów to najwięksi odbiorcy tego rodzaju zestawów kołowych.

 

Polecane

pixel