Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koła dla przemysłu spożywczego i włókienniczego Kutno PROCASTORS.PL


Koła do dużych obciążeń ALPUKoła do dużych obciążeń ALPUKoła żeliwne do dużych obciążeń ZPU

 

Kółka i zestawy kołowe stosowane w przemyśle meblowym

Koła stosowane w meblarstwie muszą charakteryzować się bardzo dobrą kulturą pracy, wysoką nośnością, odpowiednim bieżnikiem oraz niebanalnym wzornictwem.  Zestawy kołowe przeznaczone do mebli to duże wyzwanie dla inżynierów oraz projektantów, gdyż efekt finalny ich pracy musi być doskonałym mariażem finezji konstrukcyjnej oraz artystycznego kunsztu. Tego typu koła stosujemy w produktach takich jak regały, biurka, fotele obrotowe albo szafy przesuwne. Zamontowanie kół pozwala na dowolne przemieszczanie mebli na większości powierzchni. Koła mogą być wyposażone w gumowe oponki, dostępne również wersje pozbawione oponek.

Koła mocujemy do mebli za pomocą różnych technik, najczęściej są to: trzpienie gwintowane m8x16mm, m10x20mm, trzpienie gładkie-zatrzaskowe m8 i m10, m11, płytki mocujące jak i również otwory centralne pod konkretny wymiar średnicy śruby(przeważnie m8, m10, m12). Zakres średnic kółek meblowych to od 17 mm do 125 mm.

W naszym asortymencie znajdą Państwo różne kolory i odcienie kół, począwszy od czarnych, przez transparentne, ale też w kolorach chromu, aluminium lub imitacji drewna. Koła meblarskie charakteryzują się designerskim wyglądem i niewątpliwie nadają stylu.

Polecane

pixel