Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kółka przemysłowe z gumową oponą Piotrków Trybunalski PROCASTORS.PL


Koła do dużych obciążeń ALPUKoła do dużych obciążeń ALPUKoła żeliwne do dużych obciążeń ZPU

 

Witamy w naszym sklepie internetowym!

Serdecznie witamy Naszych klientów!

Ten wpis otwiera serię artykułów, które nieco przybliżą Państwu naszą ofertę i przybliżą tematykę transportu wewnętrznego szczegółowo objaśniając stosowane przez nas pojęcia i definicje służące do opisu produktów. Znajdą tutaj Państwo również aktualności dotyczące nowego asortymentu oraz opisy poszczególnych kategorii zestawów kołowych.

Zestawy kołowe i koła to element niezbędny do prawidłowego funkcjonowania każdego wózka, platformy jezdnej i innych ręcznych urządzeń transportowych, które używane są w praktycznie każdej gałęzi przemysłu. Nasze produkty używane są w wózkach widłowych i paletowych, spawarkach, regałach, wózkach transportowych. 
Mamy nadzieje, że publikowane przez nas informacje pomogą w dobraniu prawidłowego produktu do Państwa potrzeb. 

Na bieżąco będziemy publikować wpisy na temat charakterystyki poszczególnych typów kół i zestawów, by przybliżyć ich zastosowanie oraz parametry. Opiszemy takie właściwości jak użyte materiały, rodzaje kół, widelców oraz branże i środowiska, w których najlepiej realizują swoje zadania. Opublikujemy również dane i parametry techniczne. Zapoznanie się z tymi artykułami pomoże w odpowiedziach na pytania typu: "Jakiego koła potrzebuję?", "Jaka średnica koła jest potrzebna?", "Jak obliczyć nośność koła?". 

Polecane

pixel