Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koła zamienne do wózków paletowych Zamość PROCASTORS.PL


Koła do dużych obciążeń ALPUKoła do dużych obciążeń ALPUKoła żeliwne do dużych obciążeń ZPU

Koła i zestawy komplety kół aparaturowe PROCASTORS

W naszym asortymencie od niedawna znajdują się koła typu KMDA i KPDA, które mimo niewielkich gabarytów są w stanie przenosić duże obciążenia.

W niektórych urządzeniach nie ma możliwości zainstalowania dużych zestawów przemysłowych, w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest montaż zestawów aparaturowych KMDA lub KPDA opartych na podwójnym kole.

Cechą szczególną tych zestawów są niskie średnice kół: 50 i 75 mm.
Drugą istotną cechą jest umieszczenie dwóch kół na jednej piaście. Z podwójnym kołem na jednym widelcu możliwe jest uzyskanie wysokiej nośności rzędu 100 kg przy jedynie 50 mm średnicy koła.

Montaż kół tego typu odbywa się tradycyjnie - za pomocą płytki montażowej z 4 otworami na śruby lub montaż otworowy za pomocą centralnie umieszczonego gwintowanego otworu montażowego. Kółka podwójne nie występują w opcji stałej, a jedynie obrotowej i obrotowej z hamulcem.

Oferujemy 3 różne rodzaje kół: z oponką gumową, poliuretanową oraz opcjonalnie z kołem bez oponki (koło polipropylenowe). Najwyższą nośność zestawu kołowego otrzymamy stosując koła z oponą poliuretanową, a najniższą z użyciem kół gumowych.

Przemysł meblowy, gastronomiczny oraz producenci artykułów wyposażenia sklepów to najwięksi odbiorcy tego rodzaju zestawów kołowych.

Polecane

pixel