Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zestawy kołowe aparaturowe gumowa opona Łuków PROCASTORS.PL


Koła do dużych obciążeń ALPUKoła do dużych obciążeń ALPUKoła żeliwne do dużych obciążeń ZPU

 

Koła i zestawy kołowe dla meblarstwa

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wprowadziliśmy do oferty koła i zestawy kołowe meblowe charakteryzujące się niebanalnym wzornictwem i szeroką gamą kolorów i odcieni do wyboru. Kółka meblowe oprócz dobrych parametrów technicznych wyróżniają się designerskim wyglądem co sprawia, że stanowią one nie tylko ważny element konstrukcyjny, ale i dekoracyjny. Montaż kółek w meblu zapewnia jego szybkie i komfortowe przemieszczanie. Koła na życzenie klienta mogą być wyposażone w dodatkową oponkę, aby ułatwić poruszanie na twardych powierzchniach.

Oferujemy kilka sposobów mocowania: kółka z trzpieniami gwintowanymi, zatrzaskowymi oraz mocowanie na płytkę. Średnica dostępnych kółek to od 17mm do 125mm.
Istotną kwestią w przypadku kół i zestawów kołowych stosowanych meblarstwie jest design, gdyż jak już wcześniej wspominano pełnią one nie tylko funkcję konstrukcyjną, ale i dekoracyjną. Oferujemy wiele różnych wariantów kolorystycznych (transparentne, aluminium, czarne, białe, chromowane). Firma Procastors posiada w swojej ofercie zarówno kółka, zestawy kołowe oraz rolki jezdne do standardowych zastosowań np. kontenery meblowe, fotele obrotowe, szafy przesuwne itp.) Posiadamy, również koła i zestawy kołowe do indywidualnych zastosowań przy nietypowych projektach architektów.

 

Polecane

pixel